Hakkımda - YazarLand - Kişisel Blog

Hakkımda

Buraya yazacak çok fazla bir şeyim yok aslında. Benim kim olduğumdan çok fikirlerim ve yazılarımla ön plana çıkmayı hedefledim hep.


Yine de bu yazıların sahibinin kim olduğunu söylemek icab ediyorsa ilk soruyla başlayalım.

Ali Becermen Kimdir?


Çok okuyan az konuşan, Anadolu'nun şefkat kollarında doğmuş bir garibim. Uludağ Üniversitesi İlahiyat fakültesinde 2. senemi devirmeye hazırlanıyorum.

"Blog" Kelimesi İle Tanışmam


Merak edip, araştırdığım konuları kendi üslubumla giydirip, benim gibi meraklı olan diğer insanlara anlatma isteğim sayesinde 2017 yıllarında ilk blog girişimlerim gerçekleşti. Elimde yol haritası olmadan girdiğim bu yolda kendi tecrübelerimi edinip, kendime ait bir tarz keşfettim. Ve bütün bunları Yazar Land'da siz değerli okurlar ile buluşturuyorum.

Yazar Land'da Neler İle Karşılaşacağız?


İmkânım olsa bütün dünyayı sıkıştırırım içine. Buna güç yetmezse, kendime ait bir dünya hayal ediyorum ve bu Dünya’ya giriş biletini de yazdığım yazıların içerisinde saklıyorum. Her kim o biletlerden birisini bulup, gelirse dünyama: Dünya üzerinde merak edilegelen ve üstünde uzunca araştırmalar gerektiren konular ve geride bıraktığı dünyaya farklı bir bakış açısıyla eleştirel fikirler kütüphanesinde gezinecektir.

Şimdilik Hikayenin Sonuna Geldik


Kendi hakkımda ve blogumun hakkında yazacaklarım bu kadardı. Bunlar size yeterli gelmediyse, soru ve talepleriniz için iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.