Kullanım Koşulları - YazarLand - Kişisel Blog

Kullanım Koşulları

Yazar Land ’a hoşgeldiniz. Bu sayfa, www.yazarland.com sitesi için kullanım şartları ve gizlilik politikalarını içermektedir. Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) Yazar Land ’a (Muhammet Ali Becermen ve misafir yazarlara) ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Bu internet sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu  şartların kabul edilmemesi durumunda internet sitesine girilmemelidir.

Kullanım Koşulları


Yazar Land, 24.03.2020 tarihinde kurulan bir blog sayfasıdır. Yazar Land ’da genel olarak sıra dışı bilgiler, hayata dair söyleşiler ve eğlenceye dair yazılar paylaşılmaktadır.

İçerik Kullanımı: Yazar Land ’da yer alan yazıların ve görsellerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirilmesi halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları: Yazar Land ’da yer alan içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez. İçerikler eğer basılı bir alan için kullanılacaksa, Yazar Land kaynak olarak gösterilmek zorundadır. Yazar Land’da yer alan içerikler sanal ortamda kullanılacaksa, aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yerleştirilmesi zorunludur. Eğer bu seçenek mümkün değilse, www.yazarland.com adresine farklı alanlardan link verilmelidir.
- Bu yazı Yazar Land ’dan alınmıştır. 
- Kaynak: Yazarland.com

Not: YazarLand'da bulunan yazıların hiçbiri baştan sona kopyalanıp, hangi amaçla olursa olsun paylaşılamaz. Ancak YazarLand blog sahipleriyle iletişime geçilip izin alınması hariçtir.

Eğer üstteki şartlar kabul edilmeyip uygulanmazsa 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.

Yorumlar: Yazar Land ‘a eklenen yorumlar herhangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumlardan dolayı hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk, yorumu ekleyen kullanıcıya aittir.

Yazılım ve Altyapı: Yazar Land için Google'un ürünü olan Blogger blog sistemi kullanılmaktadır. Kullanılan tema Blogger'ın hazır temalarından biri olan Paper Mag temasıdır. Daha sonra güncellenen ve düzenlenen eklentiler ise kaynaklarına aittir.