Misafir Yazarlık - YazarLand - Kişisel Blog

Misafir Yazarlık


Blog dünyasına yeni giren Yazar Land, her geçen gün özgün içeriklerini paylaşmaya devam ediyor. Hayallerimin inşası olan Yazar Land'da misafirperverlik ön planda olduğundan siz değerli misafirlerimin eserlerini de paylaşmayı hedefledim.

Siz de bilgilerinizi aktarmak isterseniz bir takım kuralları ön plana çıkararak yazılarınızı yayımlayabilirsiniz.

Misafir Yazarlık Şartları:


·        Yazılarınızın kopya içerik olmaması çok önemlidir. Farklı mecralarda bulunan yazıları kopyalayıp, yayınlamam için göndermeniz, boşuna uğraşmanıza sebep olacaktır. Çünkü, kopya içerik barındırmıyorum.

·        Kesinlikle size ait bir yazı olsa da, başka bir mecrada yayımlanmamış olmaması gereklidir.

·        Yazınız en az 300 kelimeden oluşmalıdır.

·        Yazınızı Yazar Land'a gönderdikten sonra, farklı yerlerde yayımlamamanız gerekmektedir.

·        Yazınız bir kuruluş, marka, ürün veya sitenin tanıtımını içermemelidir. Kısacası tanıtım amaçlı olmamalıdır.

·        Yazınız, görsellerle desteklenebilir. En az bir görseli yazınız ile göndermeniz gerekmektedir. ( 800 × 500 pixel )

·        Kendi siteniz için bir adet link çıkışı verebilirsiniz. Bunlar anahtar kelimelerle değil, blog ismi veya url üzerinden olmalıdır.

·        Yazılarınız illegal içerikler hakkında olmamalıdır. Bunlara örnek vermek gerekirse, kumar, bahis, müstehcen içerik, büyü, hile, crack vb. içerikli yazılar onaylanmamaktadır.

·        Hali hazırda bulunan kategorilerin haricinde de yazabilirsiniz.

Yazılarınızı nereye göndereceksiniz?

MS Word üzerinden hazırlayacağınız yazılarınızı iletişim e – postası olan yazarlandd[at]gmail.com adresine göndermeniz yeterlidir.

Yazılarınız yayımlandığında onay e – postası alabilirsiniz ve yazınıza ait linki bu e – posta üzerinden sizinle paylaşacağım. Yazınıza gelecek yorumların cevaplanması size aittir.

Yazar Land'a konuk yazar olursanız ne olur?

İlk olarak Yazar Land blog sayfasından sitenize backlink almış olacaksınız. Yazar Land aktif bir kullanıcı kitlesine sahiptir ve bu okuyucuları kendi sitenize kazandırma imkânınız olacaktır. Yazar Land yayında olduğu müddetçe yazılarınız yayında kalacaktır.

Yazacağınız yazıların kalitesi ve özgünlüğü sitenizin kalitesini belirler.

Yazar Land'da yayımlanan konuk yazarların yazılarını Konuk Yazar sayfasından okuyabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme